Rekabetçi Sektörler Programı İstanbul Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi
 
T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla Katılım Öncesi Mali Aracı (IPA) kapsamında yürütülen “Rekabetçi Sektörler Programı” (RSP) ikinci dönem birinci tanıtım toplantısı İstanbul’da düzenlendi.
12 Ekim 2016 Salı gün Swissotel The Bosphorus’ta düzenlenen etkinlik Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk ÖZLÜ’nün teşrifleriyle gerçekleşti. Öğleden sonraki oturumda Program Uzmanları tarafından 2014-2020 yılları arasında, 81 ile de açık olacak Rekabetçi Sektörler Programı hakkında teknik bilgiler verildi ve katılımcıların konuyla ilgili soruları cevaplandı.
Rekabetçi Sektörler Programı tanıtım toplantısına Kocaeli Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan AYDIN ile Kocaeli Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosundan Uzman Mustafa GİNESAR da iştirak etti.
 
Rekabetçi Sektörler Programı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız: http://www.rekabetcisektorler.org/
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk ÖZLÜ’nün RSP tanıtım toplantısında gerçekleştirdiği konuşmanın detayları için tıklayınız: http://www.sanayi.gov.tr/NewsDetails.aspx?newsID=24101&lng=tr